Закрити

Батьківський форум - Дитина йде у перший клас

Автор: Татьяна, 27 Травня 2005, 19:59.
Переглядів: 7647, Коментарів: 15

У меня вопрос к родителям будущих первоклассников. И всем остальным тоже. Целесообразно ли водить/возить ребенка в хорошую школу (гимназию, лицей) далеко от дома, тратить силы и деньги, если рядом с домом обычная школа, в которой, к сожалению, не самые лучшие учителя и задания? Или лучше потратить эти силы и деньги на репетиторов? Если вы отдали ребенка в хорошую, но далекую школу, как они переносят нагрузки, дорогу и усталость? С уважением, Татьяна
Наташа 30 Травня 2005, 14:26
Я считаю, что ребенка нужно отдавать в школу с грамотными учителями. В простой школе могут быть учителя грамотнее, чем в лицее. В високооплачиваемом лицее вашему ребенку поставят ту оценку, какую вы оплатите, а в итоге ваш ребенок останется без знаний, но с хорошей оценкой.
Marina 09 Червня 2005, 23:54
Я приведу у відповідь власний приклад. З першого класу я ходила до школи, до якої йти тридцять хвилин пішки, а прямого транспорту не було. Батьки віддали мене туди, бо вона була однією з кращих у районі і навчання велося в ній українською мовою, що у нашому Донецьку на той час було рідкістю. Я не пам'ятаю, щоб дуже втомлювалася, а батькам за це вдячна, адже вчителі там дійсно висококваліфіковані. А щодо ліцеїв чи гімназій, то не всі з них такі хороші, як про них кажуть, але є насправді хороші, це я знаю з власного досвіду. А якщо важко обрати школу для дитини, то, мабуть, краще спитати в тих батьків, чиї діти там навчаються, адже вони зможуть відповісти на Ваші запитання щодо навчального процесу.
З повагою, Марина. smiley
smally 17 Червня 2005, 14:44
Звичайно,треба водити в хорошу школу. Але,все залежить від першої вчительки.Для початку,треба знайти хорошого педагога.ва професіонал навчить і в не дуже хорошій школі.
Scorpion 01 Вересня 2006, 18:10
ІМХО, все залежить від того, якої якості середня школа. Я цого року закінчив СЗШ№230 (Святошинський район м.Києва) і можу сказати, що рівень освіти з деяких предметів набагато вищий ніж в ліцеях і гімназіях (маю на увазі результати олімпіад і робіт в МАН).
trident 03 Вересня 2006, 17:34
2 ЮХІМ: безапеляційність - навряд чи ознака компетентності...

Щодо класу: як на мене, то найкраща рекомендація - "народна чутка". Ліцеї можуть завантажити дитину так, що їй жити не захочеться. А можуть підійти з розумінням і забезпечити цікаве навчання. Не купуйтесь на купу дорогого обладнання - воно буде потрібно пізніше. А у почтакових класах головне - любляча вчителька. От її і шукайте. Сам починав учитися в звичайній сільській школі, у нас була хороша вчителька і я з вдячністю згадую її. А комп'ютер уперше побачив у 5му класі, що не завадило зараз працювати на "Острові" smiley
trident 07 Вересня 2006, 18:04
До речі, в гімназію, де я працюю, учні катаються і з інших кінців Києва. Вони не проти... а взагалі, ІМХО, головне - хто тримає в школі владу - батьки (з відповідною директивою вчителям типу "цього не чіпати, цьому двійок не ставити"smiley, чи адміністрація.
новая 27 Листопада 2006, 23:09
я вообще в шоке, от школы с 6 лет, как отдать дочь через пол- года в школу,как она будет ходить и что там будет делать?как настроить ребенка?
Дмитрий 28 Березня 2011, 22:36
Здравствуйте, уважаемые пользователи! Мой сын, Санька, уже в свои 12 лет попробывал почти всё.Я ему,как отец, не запрещаю этого.Он курил при мне, пробовал алкоголь и нарктотики и тому подобное.Сейчас он почти не учится, хотя я, в принципе, тоже не учился, поэтому я и слесарь в школе, хотя руки у меня не из того места ростут.Я просто хочу вам сказать, уважаемые родители, что вы не парьтесь! Ребёнок захочет? Он попробует! Мой, например, ходит по выходным бухать с друганами своими и что? Всё хорошо, я же знаю об этом. Так что не переживайте. Я, как слесарь , каменьщик - укладчик и дворник по - совместительству , вам гарантирую : с вашими детьми всё будет в порядке! В школе я лично проконтролирую! Будут получать люлей у меня если что, козлы малолетние! Ах да, кстати у меня доченька еще есть, Машенька . Ей 5 лет. Девочка хорошая, спокойная, кушать много не просит. У вас тут люди добрые, так что отдам за небольшую цену(примерно ремонт косметический в квартире) в хорошие руки! Звоните :
093 715 83 31

Дмитрий
КЭП 30 Березня 2011, 09:30
Коментар видалено адміністратором
Аня16 02 Вересня 2006, 00:29
Scorpion писав(ла):
ІМХО, все залежить від того, якої якості середня школа. Я цого року закінчив СЗШ№230 (Святошинський район м.Києва) і можу сказати, що рівень освіти з деяких предметів набагато вищий ніж в ліцеях і гімназіях (маю на увазі результати олімпіад і робіт в МАН).

Яка б там школа не була, але якщо дитина НЕ хоче вчитись, то її ніякими методами не змусиш!!!!!Чи то хай буде цукерка чи палиця(це так, образно кажу)-результату не буде.

Скорпіоне, то Ви вже студент?Якщо так, то вітаю!
ЮХІМ 02 Вересня 2006, 23:07
Я вваажаю, що саме в перший клас по-барабану куди віддавати, бо скрізь буде однаково. Якщо і хочете, щоб ваша дитина навчалась у класних професійних вчителів, і взагалі перебувала в культурному оточенні однолітків, то віддавати треба вже класу після 7, ато і після 9-го...smiley З власного досвіду кажу))
Scorpion 03 Вересня 2006, 20:48
Аня16 писав(ла):
Яка б там школа не була, але якщо дитина НЕ хоче вчитись, то її ніякими методами не змусиш!!!!!Чи то хай буде цукерка чи палиця(це так, образно кажу)-результату не буде.

Скорпіоне, то Ви вже студент?Якщо так, то вітаю!

Бажання вчитись залежить не тільки від педагогів, а й від колективу. Якщо учень не вписується в колектив, тоді йому/їй буде важко і нудно вчитись. Думаю, що ніхто не заперечуватиме, що навчання разом з друзями іде набагато легше.

Так, я вже студент, дякую. Тебе теж вітаю з останнім роком у школі.
SolarWind 28 Листопада 2006, 12:50
новая писав(ла):
я вообще в шоке, от школы с 6 лет, как отдать дочь через пол- года в школу

Тобто Вашій доні зараз 5 років і Ви вважаєте, що 6 років - надто ранній вік для початку шкільного життя?
Мою молодшу сестру віддали в школу у віці 5,5 років - дівчинка була допитливою, тож тримати ще цілий рік в садочку не було сенсу - вона вже "виросла" з дитсадівської програми smiley. Зараз маленька навчається чи не найкраще в класі, відвідує музикальну школу і заняття зі співів smiley . Тож маю наглядний приклад того, що не варто боятись віддавати дитину до школи з огляду на вік.
Та й чи так це мало - 6 років? Я пішла в школу в 6, як і половина моїх однокласників.
как она будет ходить и что там будет делать?как настроить ребенка?

Я вважаю, що головне - бути майбутньому школярику надійною підтримкою, постійно цікавитись про шкільні новини і разом аналізувати проблемні ситуації smiley
Дбайлива 02 Листопада 2015, 01:32
Коментар видалено адміністратором
iolanda89 20 Серпня 2019, 20:45
Мы выбирали школу поближе. Мне так проще.