Закрити

Батьківський форум - Дитина і гаджети

Автор: Дбайлива, 02 Листопада 2015, 03:24.
Переглядів: 662, Коментарів: 9

Может это и мое личное мнение, но я считаю что давать в руки маленькому, неокрепшему ни физически ни эмоционально, ребенку - наибольшая родительская ошибка. Вот дали ребенку планшет\смартфон в руки - все ребенок перестанет думать самостоятельно вообще. Никакого развития у ребенка не будет, посаженое зрение еще с детства и деградация. Хотите реально помочь ребенку - купите лучше ему книжек различных енциклопедий там, а еще лучше развивающий журнал. Я вот своим деткам выписываю "Познайку", как по мне отличная альтернатива гаджетам.
supermama 02 Листопада 2015, 23:17
Коментар видалено адміністратором
sergio_xm 30 Грудня 2015, 14:46
Согласен, что ребенку лучше читать книжечки, но тем не менее если запрещать, то ему еще сильнее хочется.
anna2575 06 Грудня 2017, 11:53
повністю згоден.але потрібно памятати ,що у дитини може виникнути залежність...
jon147 01 Лютого 2016, 23:09
Коментар видалено адміністратором
BIGBOSSANDRUXA 18 Квітня 2016, 10:58
лучче дайте пляшечку горілки і все буде чотко
Dan 15 Грудня 2016, 22:20
Світ науки і техніки з кожним днем все йде вперед і нам цього не зупини, бо ми всі прагнемо користуватись найкращими надбаннями цивілізації.Тому, на мою думку, ми не повинні забороняти дітям гаджети. А під пильним нашим оком, правильно підійшовши до тих чи інших "забавок" дітей на гаджетах, ми можемо краще і швидше розвивати свою дитину. Звичайно, я не заперечую про користь і потрібність рухливих ігор дітей на вулиці чи спортивних майданчиках.
TeylorrisProstoBog 22 Березня 2017, 09:43
Гаджети дуууже сильно допомагають дітям сучасного світу. І я нерозумію навіщо дітям забороняти їх якщо чим більша заборона тим більше хочеться її порушити!!!
anna2575 06 Грудня 2017, 11:54
не повністю так....звісно гаджети допомагають дитині,але портиться зір
violla 09 Травня 2017, 18:57
Я тоже запрещаю. Есть много других развивающих и обучающих средств для ребенка. Книги, журналы, настольные игры....