Закрити

Про школу - Як правильно готуватися до контрольної роботи?

Автор: Dasha_333, 09 Травня 2016, 23:04.
Переглядів: 4234, Коментарів: 10

1. Успішність написання роботи, перш за все, залежить від рівня підготовки до неї, тому якщо ви хочете отримати відмінній результат - ретельно до неї готуйтеся. Що саме відноситься до підготовки. Перш за все, це коротке повторення вивченого матеріалу, пояснення незрозумілих моментів.

2. Важливий також сам процес виконання. Звичайний час на роботу обмежено, тому, як тільки ви отримаєте завдання, сплануйте час на виконання частин контрольної роботи. План рішення роботи повинен бути гнучким. Якщо якесь завдання викликає утруднення, залиште його із спокійною душею і вирішуйте контрольну роботу далі. Важливо бути уважним і сконцентрувати свої сили на виконанні своєї контрольної роботи. Не відволікайтеся під час рішення, не витрачайте дорогоцінний час даремно. Чим раніше ви вирішите роботу, тим більше часу залишиться на повторну перевірку. Обов'язково перепровіряйте роботу на предмет неточностей і упущень. Елементарна помилка може коштувати неправильного вирішення всього завдання.

3. Перед написанням контрольної роботи ви повинні відчувати себе впевнено і комфортно. Перш за все, у вас повинна бути жорстка мотивація написати роботу з максимальним результатом, заздалегідь оцініть важливість цієї контрольної роботи. Підійдіть до написання з усією відповідальністю. До виконання ви повинні підійти в якнайкращій формі: не перенавантажуйте шлунок, будьте бадьорим.
Adolf_695 10 Травня 2016, 15:06
До контрольної готуватися не потрібно, потрібно сподіватися на фортуну. Якщо ти маєш друзів відмінників, то взагалі можешь не перейматися.smiley
Maksim_S 10 Травня 2016, 15:06
Якщо запам’ятовування правил дається важко, спробуйте написати шпаргалки. Відомо, що сам процес їх підготовки допомагає вивчити складні моменти. Однак, заготовки краще залишити вдома, тому що на контрольній роботі вони будуть тільки відволікати.
artem1999 11 Травня 2016, 12:49
Все вивчити і повторити.
LisRommel 12 Травня 2016, 11:00
Виспаться]:->
Вита_Настя 10 Травня 2017, 14:25
Дякуємо! Ця стаття нам дуже допомогла!smiley
RitaMasha 11 Травня 2017, 19:41
До контрольної роботи найкраще готуватися, повторюючи матеріал. Це є найбільш діючим способом.
Alina15 16 Травня 2017, 20:25
Потрібно вивчити весь матеріал,щоб бути добре підготовленим.
Юрій Bronx 10 Травня 2018, 20:43
Добре підготуватись + виспатись = гарна оцінка!smiley
yulya022 17 Травня 2018, 20:11
До контрольної роботи потрібно готуватися, повторювати все.
Yura.Zasukha99 17 Травня 2018, 22:12
У ніч перед контрольною роботою лягайте спати раніше, що б як слід виспатися. Ні про які телевізорі, комп’ютери і навіть “легкому” чтиві не може бути й мови! Якщо контрольна робота чекає зранку, рекомендується прийти так, що б не стояти і не чекати біля дверей школи (класу). Але й не запізнюватися повернутися з перерви, якщо контрольна стоїть в розкладі протягом дня.

Не намагайтеся повторити весь матеріал на перерві безпосередньо перед контрольною роботою: знань ця “процедура” навряд чи додасть, а от “плутанини” у формулах, алгоритмах термінах додасть точно!

Тримайте в кишені цукерку (або шматочок шоколаду) – якщо хвилювання все ж настане, просто з’їжте її. Перед самою контрольної зручно сядьте, глибоко вдихніть і уважно прочитайте завдання. Уявіть, що навколо вас нікого немає. Прочитайте всі завдання ще раз (якщо щось незрозуміло, тут же уточніть у вчителя) і починайте з тих, які на ваш погляд легше вам виконати. Якщо якесь завдання викликає у вас складнощі – просто пропустіть його і перейдіть до рішенню іншого.

І головне! Не звертайте уваги на тих, хто здає виконані завдання першим, квапливість у вашому випадку не потрібна. Ваша справа вирішити максимальну кількість завдань і здати роботу в строк. І ще. Перед здачею роботи вчителю НЕ ЗАБУДЬТЕ перевірити ще раз свою контрольну роботу. Інакше доведеться шкодувати про те, що використовували час не ефективно.