Закрити

Про мистецтво - Який твій улюблений фільм?

Автор: Dasha_333, 09 Травня 2016, 23:07.
Переглядів: 202, Коментарів: 7

Фільм, який справив на мене глибоке і тривале враження, це велика робота режисера Джеймса Кемерона «Титанік». Це художній фільм тривалістю більше трьох годин. Фільм випущений кінокомпанією «Коламбія Пікчерс» спільно з «Двадцятим Сторіччям Фокс». Для українських та російських глядачів він був дубльований кількома телевізійними компаніями і каналами.

Режисер фільму - добре відомий канадець Джеймс Кемерон, популярний своїми багатобюджетними кінохітами. У «Титаніку» йдеться про жахливу катастрофу. Яка трапилася 12 квітня 1912 в Атлантичному океані, коли більше 1500 чоловік загинули в крижаній воді після того, як неймовірно величезний і розкішний пасажирський лайнер «Титанік» потонув.

На тлі цього розцвітає любов двох молодих людей, жорстко розділених своїм становищем у суспільстві. Ця історія не типова, швидше історія забороненого кохання серед трагічних обставин.

Кульмінація історії - це одночасно той момент, коли Роуз (американська аристократка, заручена з багатим і перспективним нареченим) і Джек (вільнодумний бідний художник, що виграв свій квиток у 3 класі в картковій грі) незважаючи на відмінності між ними зрозуміли, що їх любов справжня, єдине, що стоїть того, щоб жити. У цей же момент лайнер зіткнувся з айсбергом і почав тонути.

Кінець фільму досить логічний. Роуз, чиї думки і душа повністю змінилися після смерті Джека, сховалася від свого нареченого і почала нове життя під прізвищем чоловіка, якому ніколи не стати її чоловіком, але якого вона по-справжньому любила. Роуз відмовилася від фальшивого блиску свого аристократичного минулого.

Всі сцени в «Титаніку» вміло зняті і показують логічний розвиток сюжету, а також зміни в характері героїв.
dasha3456 10 Травня 2016, 12:33
ЛЕОН -найулюбленіший
Adolf_695 10 Травня 2016, 15:08
Врятувати рядового Раяна- найулюбленіший фільм
Капітан Джо 12 Травня 2016, 08:51
Мій улюблений фільм Левша.
Дослідниця 12 Травня 2016, 08:52
Cліпа зона - найкращий фільм для мене)smiley
vlad_l 12 Травня 2016, 08:53
Мій улюблений фільм - Аватар
LisRommel 12 Травня 2016, 10:58
green street hooliganssmiley