Закрити

Про все на світі - Мій найкращий відпочинок

Автор: Svitlana_vchitel, 16 Травня 2016, 11:34.
Переглядів: 781, Коментарів: 27

Поділіться враженнями!
BagdasaryanD 16 Травня 2016, 11:58
smileysmileysmiley
Басов.м 16 Травня 2016, 12:02
Мені дуже сподобалось відпочивати у пасіонаті "Азов".Пансіонат «АЗОВ» розташований в 3-х км від с. Новокостянтинівка Приазовського району Запорізької області. Новокостянтинівська курортна зона - це глибокий, піщаний ділянку Азовського моря. Поруч розташовані знамениті грязьові лимани і близько 17 мінеральних джерел.
BagdasaryanD 16 Травня 2016, 12:04
АААААААААААААААААА
Ceylon 16 Травня 2016, 12:06
Коментар видалено адміністратором
Земфіра 16 Травня 2016, 12:07
Мої найкращі враження після відпочинку в санаторії "Весна" в місті Трускавець. Це надзвичайно зелене місто з розвиненою інфраструктурою і великою кількістю розваг! Я відвідую це місце вже 3 раз і мені дуже там подобається.smiley
Переваг відпочинку в санаторії "Весна" дуже багато: гарний сервіс, багато розваг, кінотеатр на тереторії санаторію, цікаві заходи і дуже дружній персонал!smiley
Недоліки також існують, це- не зовсім смачне харчування, замало медичних процедур, багато часу треба знаходитись у лікара, не зовсім безпечно в вечорі.smiley
Земфіра 16 Травня 2016, 12:09
Мої найкращі враження після відпочинку в санаторії "Весна" в місті Трускавець. Це надзвичайно зелене місто з розвиненою інфраструктурою і великою кількістю розваг! Я відвідую це місце вже 3 раз і мені дуже там подобається.smiley
Переваг відпочинку в санаторії "Весна" дуже багато: гарний сервіс, багато розваг, кінотеатр на тереторії санаторію, цікаві заходи і дуже дружній персонал!smiley
Недоліки також існують, це- не зовсім смачне харчування, замало медичних процедур, багато часу треба знаходитись у лікара, не зовсім безпечно в вечорі.smiley
http://vesna-truskavets.com.ua/
Ceylon 16 Травня 2016, 12:07
smileysmileysmiley
Долина Жанна 16 Травня 2016, 12:08
Букове́ль — найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. 2012 року, Буковель було визнано найбільш швидко-зростальним гірськолижним курортом світу.
Перевагиsmileysmiley
. Відсутність промислових підприємств в Карпатах. Якщо ви хочете отримати від відпочинку максимум користі, то обов’язково зверніть увагу на тури в Карпати.smiley
2.Можливість познайомитися з унікальною культурою. Навіть українці, які проживають за межами західної України, можуть розширити свій кругозір і дізнатися особливості культури жителів гір.smiley
3.Користь мінеральних джерел Карпатsmiley
Недоліки:
1.Досить дорого
2.Для літніх людей не підходить
3.В деяких зонах відсутній звязокsmiley
colya 16 Травня 2016, 12:09
В мене залишилось найкраще враження після відпочинку в Египті, готель Sheraton Spa Hotel (5stars) з першого дня нам пощастило, адже ми купували в готелі місця на другій лінії від моря, але через відсутність натовпу друга лінія не працює, тому ми проживали на 1 лінії. Я подорожував 7 днів відпочинок пройшов чудово.
Переваги:
1) Привітний персонал.
2) Близько до моря.
3)Чистота у кімнаті.
4)Гарний кораловий риф.
Недоліки:
1) Холодна вода у басейні
2) Кожен день одна і та ж сама їжа на шведському столі.
3) Всі спілкуються арабською мовою.
4) В перший день був дощ.
smileysmiley
Журба Р.
Генрих Гімлер 16 Травня 2016, 12:09
Хочу поділитися враженями відпочинку в дитячому таборі "Зміна". Даний табір розташований на узбережжі Азовського моря, біля коси Пересип. Цей табір представляє собою велику територію, разом з двома футбольними полями, полем для пейнтболу, та частиною пляжу. Відпочивав я там 4 рази, и мені дуже сподобалосяsmileysmiley
Elena Popeza 26 Квітня 2017, 09:14
smiley
BagdasaryanD 16 Травня 2016, 12:11
3 роки назад я відпочивав у криму
зокрема у санаторії морському де мені дуже сподобалось з переваг є те що навколо гарна природа
свіже повітря моренедалеко привітні люди і комфортне проживання з мінусів є лише те що на морі я так і не покупавсь:'smiley
BagdasaryanD 16 Травня 2016, 12:12
http://sanmorskoy.ru/
Басов.м 16 Травня 2016, 12:12
переваги:
-тепле море;smiley
-зручні номера;
-гарна їдальня;
-привітливий персонал;smiley
недоліки:
-поганий пляж;:'smiley
-хотілося б турнір по волейболу;
-більше ігр на пляжі;
-обновити інтер'єр;smiley
Ось посилання на офіціальний сайт:http://www.azov.biz.ua/
Totenkopf 16 Травня 2016, 12:16
Хочу поділитися враженнями від відпочинку. Перше місце- Кирилівка. Це село влітку стає майже мільйонником http://kirillovka.ua/. З переваг маємо гарну погоду, різноманітність розваг, відсутність комах, велика кількість баз відпочинку smiley
Недоліки - брудний пісок, відсутність екскурсій та історичних місць, велика ціна за такий рівень відпочинку.smiley
Друге місце-Німецька Баварія, що славиться різноманіттям своєї природи: тут тягнуться знамениті Баварські Альпи і лежить безліч кристально чистих озер. Столиця цієї землі - чарівний Мюнхен, а Нюрнберг вважається другим за величиною (та й мальовничості) містом Баварії.http://www.bayern.de/
Плюси- мальовнича природа, середньовічні замки, історичність міст, цікаві екскурсії, лижні курорти в Альпахsmiley. Мінуси-дороговизна поїздки, необхідність візи, мовні проблеми.smiley
Totenkopf 16 Травня 2016, 12:16
Салистий Андрій
colya 16 Травня 2016, 12:16
Відпочинок в Буковелі в зимовий період року. Букове́ль — найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. 2012 року, Буковель було визнано найбільш швидко-зростальним гірськолижним курортом світу.
Переваги:
1)свіже повітря
2) привітний персонал
3)хороші снарядження
4) бонуси від готелю
Недоліки:
1)Неосвідченні райдери
2) велика травматичність на спусках
3) Дорого
4) холодно у номері
http://bukovel.com/hotels/1?gclid=CLLoj_6g3swCFcYcGwodBrIFWg
smileysmileysmiley
NadiyaR34 16 Травня 2016, 12:19
Вітання!

Сьогодні я хочу розповісти вам про дві країни,які я хотіла би відвідати у майбутньому.

Частина 1 - Австралія
Австралія, як уже всім відомо, є материком та країною одночасно. Офіційна мова-англійська, тому, хто хоче покращити свою англійську - мершій туди!:D
Давайте розглянемо плюси та мінуси цієї острівної країни.
+№1 Флора
Незважаючи на високий рівень пустель, Австралія має багату природу, що наділена красою та ,звичайно,смачними фруктами:З
+№2 Фауна
Ну хто не любить тварин!? Я надзвичайно хочу побачити на власні очі коал, кенгуру, вомбатів та навіть тих же калонгів...І ні, від зоопарку не те враження.
№3 Свобода
Австралія- це демократична країна,яка ще тільки починає збагачуватися історією та культурою. Незважаючи на це, Австралія- країна, яка не буде тримати тебе у "залізній руці міста".
№4 Відпочинок
Сонце, пляжі, море...Хто не мріє про такий відпочинок?

-№1 Небезпека
Я більше чим впевнена, що не всі тут полюбляють комах, смертельних хижаків-акул та диких собак динго. Так ось, Австралія наповнена ними! Тому, якщо ви не любитель екстриму, не ідіть туди, куди іти не можна.
-№2 Спека
Так, Австралія-острів, та навіть прохолодні океанічні води не врятують вас.
-№3 Ізольованість
Хоча, цей мінус-суперечливий, бо комусь, можливо, навіть подобається така ізольованість від навколишнього світу
Басов.м 16 Травня 2016, 12:21
Дуже приємні враження в мене були від оздоровчого комплексу "Гілея".Санаторно-оздоровительный комплекс «Гилея» расположен на берегу открытого Черного моря, в 50 метрах от уреза воды, на самом юге Херсонщины.
переваги:
-гарний пляж;
-відмінна їдальня;smiley
-привітний персонал;
-гарний інтер'єр;smiley
недоліки:
-занадто гучно по ночах;
-холодне море;smiley
-дорогі розваги;
-більше ігр на пляжі;
Посилання на сайт:http://www.gileya.com/index.php
Марія Марухненко 16 Травня 2016, 12:21
Доброго дня!smiley
Я хочу поділитися з Вами своїми враженнями після відвідування дитячого табору "Зміна".Дитячий оздоровчий центр "Зміна" розташований на березі Азовського моря в 7 км. від центру Кирилівки на косі Пересип. Це улюблене місце оздоровлення та відпочинку дітей. Кирилловским "Артеком" любовно називають дитячий оздоровчий центр "Зміна".
Кожну зміну республіка запалює сотні зірочок, розкриваючи таланти дітей. @}->--Кожен з них знаходить для себе нові заняття і розвиває придбані. Відпочиваючи в республіці, хлопці із задоволенням відвідують гуртки, майстер-класи, творчі студії, де майстри своєї справи - допомагають креативно, весело, яскраво провести літні канікули.
Протягом всього часу, нас знімала професійна камера, що стало поштовхом для активнішої діяльності та більшої кількості перемог, аби отримати в кінці відпочинку диск з усіма виступами.
Після кожної перемоги нас нагороджували фірмовими ручками, футболками та значками.
У даному таборі- шведський стіл та дуже смачна їжаsmileysmiley
Ми ніколи не голодувалиsmiley, бо годували нас 5 разів на день та майже весь день працював буфет.
З мінусів можна відзначити те, що нам відводили мало часу для дискотеки.smileyБо ми ,як молодіж, хотіли б більше танцювати.
Щодо дискотеки, то варто було б підбирати більш сучасну музику або щовечора змінювати діджеяsmiley
Нам давали мало часу для купання, коли ми тільки звикали до тої атмосфери.
http://smena.net.ua/
Люблю цей табор!Приїду ще!smiley
Земфіра 16 Травня 2016, 15:18
Я хочу Вам розповісти про свій найкращий відпочинок в таборі "Смена", він знаходиться в місті Кириловка, це чудовий табір, що дарує дітям радість ціле літо! smiley
До переваг цього табору можна віднести: 1)Велика кількість заходів.
2) Чисте узбережжя.
3) Гарний персонал.
4) Смачне харчування. smiley
Недоліки також існують, але є незначними:
1) Обідній відпочинок надто довгий.
2) Мало екскурсій.
3)Відсутній інтернет.
4) Швидко закінчується дискотека.smiley
http://www.smena.net.ua/index.php?pg=1
NadiyaR34 16 Травня 2016, 16:59
(Продовження)
Частина 2 Португалія
Не знаю чому, та ця країна відверто притягує мою увагу. Можливо, своєю природою, морем, людьми чи місцями та краєвидами. Не знаю...Та давайте розглянемо її плюси та мінуси, звичайно

+
1)Тут відмінна екологічна обстановка.
2)Продукти харчування тут відмінної якості, і коштують недорого.
3)Португальці - чемний, відкритий, доброзичливий і товариський народ.
4)З будь-якої точки Португалії до моря їхати всього нічого.
5)Високий рівень соціальної захищеності.
6)Переважна більшість португальців знає англійську мову.

Ну і, звичайно, мінуси
1)Багато старого покинутого житла в занепащенному стані.
2)На вулицях не завжди чисто.
3)Все активне життя країни відбувається в Лісабоні, а жити там дорого.
4)Висока вологість повітря взимку часом викликає дискомфорт(хоча кому як подобається)
Олена Бутенко 16 Травня 2016, 18:21
Хочу поділитись враженням про курорт у Миргородіsmiley
Курорт Миргород - відомий бальнеологічний курорт у Полтавській області, розташований на батьківщині братів Рудченко - Панаса Мирного та Івана Білика - у місті Миргороді.
Незважаючи на те, що курорт Миргород у порівнянні з курортами Трускавець та Моршин відносно молодий (йому ще немає й ста років), він користується великою популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном. smiley
Переваги:
1)Тут успішно лікуються захворювання шлунково-кишкового тракту
2)Основними лікувальними факторами курорту Миргород є торф'яна грязь та унікальна мінеральна вода, яка не поступається баден-баденській, аахенській, соденській.
3)Чудовий клімат
4)Кваліфікованні спеціалісти
Недоліки:
1)В деяких зонах відсутній звязокsmiley
2)Досить дорого
3)Багато комах>:o
4)Харчування корисне, але не смачнеsmiley
Про цей курорт можна також прочитати на офіційному сайті-http://ua.dorogovkaz.com/stati_kurort_mirgorod.php
Олена Бутенко 16 Травня 2016, 18:23
Хочу поділитись враженням про курорт у Миргородіsmiley
Курорт Миргород - відомий бальнеологічний курорт у Полтавській області, розташований на батьківщині братів Рудченко - Панаса Мирного та Івана Білика - у місті Миргороді.
Незважаючи на те, що курорт Миргород у порівнянні з курортами Трускавець та Моршин відносно молодий (йому ще немає й ста років), він користується великою популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном. smiley
Переваги:
1)Тут успішно лікуються захворювання шлунково-кишкового тракту
2)Основними лікувальними факторами курорту Миргород є торф'яна грязь та унікальна мінеральна вода, яка не поступається баден-баденській, аахенській, соденській.
3)Чудовий клімат
4)Кваліфікованні спеціалісти
Недоліки:
1)В деяких зонах відсутній звязокsmiley
2)Досить дорого
3)Багато комах>:o
4)Харчування корисне, але не смачнеsmiley
Про цей курорт можна також прочитати на офіційному сайті-http://ua.dorogovkaz.com/stati_kurort_mirgorod.php
Олена Бутенко 16 Травня 2016, 18:42
Мені дуже сподобалось відпочивати у Трускавці)
Курорт Трускавець - один із найпопулярніших курортів України. Своїми лікувальними можливостями він не поступається Карловим Варам, Баден-Бадену, Вісбадені та ін.
Курорт Трускавець розташований у Львівській області, в 100 км від Львова. Це один із найстаріших курортів на території Україні.
Переваги:
1)В місті знаходиться 14 родовищ унікальних мінеральних водsmiley
2)Привітний персоналsmiley
3)Екологічно чисте місце
4)Дужееее смачно гудуютьsmiley
Недоліки:
1)Дорого
2)Довго добиратись до призначенного місцяsmiley
3)Холодно у номері
4)Старий інтер'єрsmiley
Більше дізнайтесь за адресою:http://ua.dorogovkaz.com/stati_kurort_truskavec.php
smiley smiley
Марія Марухненко 16 Травня 2016, 21:15
ПривіііітsmileysmileyВідвідавши столицю Росії, у мене залишилося дуже багато вражень.smiley Ми були під час зимових свят, тому відвідали велику кількість вистав та прем'єр кіно. Ми спостерігали за неперевершеним льодовим шоу "Спляча красуня". smileyМені сподобалася святкова атмосфера міста та його архітектура. Я насолоджувалася кількістю місць, де можна провести вільний час, особливо молоді. smiley Велика кількість універмагів, галерей, мегаполісів не дозволяли нам сумувати. Хоч було холодно, та безліч теплих кав'ярень зігрівали нас своєю обстановкою. Так як це були свята, до того ж Новорічні, ми витратили багато часу на черги за білетами, у магазинах. Нас засмутили занадто високі ціни на звичайні товари та сувеніри. На жаль, ми так звикли до цього міста, що не хотіли звідси від'їжджати, та на мене чекала школа й нові знання.smiley
Ви зможете слідкувати за новинами міста на даному сайті http://kudago.com/msk/events/ Хай щастить!smileysmiley
Lamer43 16 Травня 2018, 15:58
Мені надзвичайно сподобалось відпочивати у санаторії "Карпати". Готельно ресторанний комплекс "Карпати" був відкритий у 1993 році і з тих пір дотримується високих стандартів надання послуг. Санаторій розташований у затишному місці на півдні Трускавця, біля озера яке насичене мальовничим відображенням українських Карпат. Переваги:
1) Порівнянно низькі ціни з одного чоловіка (також можна поїхати з другом smiley).
2) Поруч озеро, де можливо добре поплавати та мати чудовий загар smiley.
3) Для насиченого дня треба багато енергії, тому у санаторії є надзвичайно дешевий і смачний "шведський стіл", де можна наїстися "одпуза"smiley
4) Привітний персонал, що допоможе у будь - яку хвилину smiley
5) Чисті та доглянуті номери, де ти можеш добре відпочитиsmiley
6) Після денних розваг ти маеш шанс відірватися на вибуховій вечірці від запального діджея smileysmileysmiley
Але є також і недоліки:
1) Час, до якого ти можеш відпочивати - лише до 10 годин вечора.
2) Замало медичних послуг
3) Багато людей на одну процедуру
4) Не зовсім безпечно вночі]:->
5) Зламаний кондиціонер у номері
6) Обов'язково приходити на сніданок з 10 до 12.
Найкраще мені запам'яталися оточуючі люди, що були дуже привітними. Також дуже гарний краєвид на гори Карпати - недарма санаторій отримав таку назву!!smiley
Рекомендую всім бажаючим!!!!!!