Закрити

Про школу - У світі мрій

Автор: valiakarina, 08 Грудня 2017, 09:34.
Переглядів: 666, Коментарів: 19

Мрії - невідємна частина нашого життя . Адже мріють і діти, і дорослі. Дитячі мрії прості і легкоздійсненні. Потім людина починає рости і пізнавати світ, розставляти пріоритети та вподобання. А разом з людиною ростуть і її мрії. Вони стають ширшими та конкретнішими. Їх кількість постійно зростає. Деякі з цих мрій стають цілями, яких людина прагне досягнути в своєму житті, а інші так і залишаються мріями, через свою нездійсненність. Мрії – це ніби квитки у майбутнє життя, і кожен з нас прагне цими квитками скористатися. Мрій у світі багато, набагато більше ніж самих людей. Хтось мріє бути сильним і хоробрим, хтось прагне слави та вроди, для когось найважливішим є багатство. Ми уявляємо майбутню сім’ю, роботу або професію, яку прагнемо опанувати. Важко виділити одну окрему мрію, яку я б вважала найголовнішою. Для мене, як і для всіх інших, важливим є моє майбутнє життя. І, звісно, я прагну мати хорошу професію та достаток, люблячу сім’ю та вірних друзів. Я хотіла б жити в достатку, подорожувати і побачити світ. Важко виділити одне, найзаповітніше бажання. Проте, мабуть, для мене це – правильно вибрати свій шлях, знайти свою життєву дорогу. Адже, на мій погляд, найголовніше це — не прожити своє життя марно та бездумно. Мрії наповнюю наше життя барвами, вони допомагають нам пізнати себе. Ніколи не можна позбавляти себе мрій, бо людина без них жити не може

Джерело: http://dovidka.biz.ua/tvir-bez-mriy-ne-mozhna-zhiti/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
Ноунейм 14 Грудня 2017, 14:41
Я мрію стати дорослим , щоб не ходити в школу.
N.Haponiuk 19 Грудня 2017, 08:41
У кожного є своя мрія, яка в майбутньому може перерости у сенс життя)
AnnaC9092002 25 Січня 2018, 11:02
Так,мрія може перерости в сенс життя,мрії збуваються,якщо наполегливо працювати і йти до своєї мети.
photinia 25 Січня 2018, 10:50
Я вважаю, що мріяти - це досить добре, оскільки так у нас є можливість перетворити буденність у яскраві, сповнені радості моменти.smiley
Khrystyna Smalyuk 25 Січня 2018, 12:53
"Я вважаю, що мріяти - це досить добре, оскільки так у нас є можливість перетворити буденність у яскраві, сповнені радості моменти."
А яка твоя найзаповітніша мрія? Чи ставиш ти цілі і виконуєш їх для того, щоб ця мрія збулася?
Khrystyna Smalyuk 25 Січня 2018, 12:43
-Vhsz- wt lj,ht? fl;t cfvt pfdlzrb vhs] vb cnfdbvj wsks s p ecgs[jv ][ ljczuf'vj? f rjkb yfis vhs] p,edf.nmcz- ecvsiurf yf yfijve j,kbxxs yt pybr
juliaklymko18 25 Січня 2018, 12:47
Так,справді,якщо людина має мрію - їй все під силу
Katya Akulova 17 Березня 2018, 11:44
"Їй все під силу" тільки якщо людина прикладує зусилля до цієї мрії, не зважаючи на те, що будуть люди, які спробуть тягти цю людину на дно.
Khrystyna Smalyuk 25 Січня 2018, 12:50
Мрії- це вагома частина нашого життя! Мрійте і досягайте цілей
juliaklymko18 16 Березня 2018, 22:51
"Добра мрія і невгамовне бажання її виконати - означає, що мрія здійсниться". Сілован Рамішвілі
Sayonara 26 Січня 2018, 11:43
Потрібно мати мрію щоб мати сенс життя.
Katya Akulova 17 Березня 2018, 11:38
Деколи трапляється, що єдиною ниткою життя, за яку тримається людина - це мрія. З цим важно сперечатися, адже кожна людина про щось мріє. Можливо, це якась дрібниця, а може геніальний винахід, який змінить хід розвитку людства.
Гузей Руслана 17 Березня 2018, 11:58
"Деколи трапляється, що єдиною ниткою життя, за яку тримається людина - це мрія."
Я вважаю,цей вислів актуальний у всі часи.Адже, саме мрія допомагає тобі рухатися далі і ніколи не здаватися!Вона мотивує тебе продовжувати жити,навіть якщо трапляються певні негаразди на твоєму шляху.
Гузей Руслана 17 Березня 2018, 12:06
"Самі собою мрії дійсністю не стануть" Пауло Коельйо.Щоб твоя мрія збулася,для цього потрібно прикласти великі зусилля.Адже нічого в житті не буває просто так!
01Руслана01 17 Березня 2018, 18:52
"Самі собою мрії дійсністю не стануть" Пауло Коельйо.Щоб твоя мрія збулася,для цього потрібно прикласти великі зусилля.Адже нічого в житті не буває просто так!

Так, в житті для всього потрібно прикладати зусилля, навіть для мрії!
01Руслана01 17 Березня 2018, 18:48
Мрії - це частинки нашого життя. Без них важко уявити будні. Вони роблять життя яскравим. Завдяки їм ми робимо неможливе для нас в даний період. У кожної людини мрії різні. Хтось мріє про друзів, хтось про хороше майбутнє, про щастя, здоров’я, нову куплену річ.
nickname275 18 Березня 2018, 15:19
Мрії - це частинки нашого життя. Без них важко уявити будні. Вони роблять життя яскравим. Завдяки їм ми робимо неможливе для нас в даний період. У кожної людини мрії різні. Хтось мріє про друзів, хтось про хороше майбутнє, про щастя, здоров’я, нову куплену річ.
Я вважаю, що мрії- це й справді частини нашого життя .Без них воно було б сумним.
nickname275 18 Березня 2018, 15:17
Мрії кожного з нас обовязково здійсняться, тільки для цього потрібні зусилля і час.
alisa0261 19 Березня 2018, 14:27
Мрії кожного з нас обовязково здійсняться, тільки для цього потрібні зусилля і час.