Закрити

Про мистецтво - Чи Ви чули що-небудь про k-pop?

Автор: MiraMeli, 14 Вересня 2018, 10:25.
Переглядів: 991, Коментарів: 1

K-pop (кей-поп, /keɪ pɔp/, абревіатура від англ. Korean pop; кор. K-팝) — музичний жанр, який охоплює безліч стилів поп-музики Південної Кореї, включаючи різні напрямки танцювальної музики, електропоп, хіп-хоп і сучасний ритм-енд-блюз.

Згідно з автором американського музичного журналу «Rolling Stone», K-pop являє собою «суміш модної західної музики і високоенергетичного японського попа» і «полює за головами слухачів за допомогою повторюваних "чіплялок", іноді англійською мовою». K-pop «йде по лінії змішання стилів, поєднує і спів, і реп, і робить особливий наголос на виступи на сцені і потужні візуальні ефекти».

K-pop — це не просто музика, K-pop перетворився на субкультуру, яка користується популярністю серед молодих людей у всьому світі. Завдяки Інтернету і доступності цифрового контента, K-pop досягає неймовірно широкої аудиторії.

Напопулярнішими k-pop гуртами є BTS, EXO, Blackpink, SHINee, GOT7, Monsta X, Big Bang, Red Velvet, Girls' Generation та інші.
feramok 24 Грудня 2020, 11:54
Чув про таку музики, але я я не розумію чому вон така популярна. Вона ж майже вся однкова і там нереально багато людей у всіх групах. Навіщо?